Prihlásiť sa

O Nás

Côte Noire  

                                                                          
Côte Noire - Sme svetovými lídrami v oblasti výroby, spracovania surovín a implementovania dokonalých francúzskych luxusných parfémov do sviečok, bytových vôní, kozmetiky, darčekových predmetov a podobne. 
Pri výrobe kladieme najväčší dôraz na kvalitu použitých surovín, francúzskych vôní, ako aj exkluzívne balenie, či jedinečnosť produktov.
Používame tie najlepšie dostupné suroviny, ako je 100% sójový, včelí, kokosový vosk z ktorého vyrábame sviečky tej najvyššej kvality. 
V ponuke nájdete unikátne LED sviečky, ktoré sú bezplameňové a uvolňujú vôňu pomocou led svetla, ktoré je napájané 3 AAA batériami.
Medzi naše unikátne produkty patria luxusné aviváže, pracie prášky, krémy, mydlá, parfémované kvety.
V prípade výroby kozmetiky sa snažíme používať len prírodné ingrediencie ako je bambucké maslo, olivový olej a podobne.
Každý produkt obsahuje parfemovaný základ z dielne najlepších francúzskych parfumérov, aby sme pre Vás vytvorili nezameniteľný vnemový zážitok v luxusnom darčekovom balení.
Prajeme Vám príjemné nakupovanie a nechajte sa uniesť okúzľujúcimi vôňami...

 

Côte Noire - Classic

Kolekcia Côte Noire Classic si berie inšpirácie z celého sveta a spája ich do krásnych a luxusných výrobkov. Sortiment zahŕňa sviečky, difúzory, rastlinné mydlá, pracie prostriedky, bytové parfémy, krémy na ruky, telo a ďalšie.

Všetky použité preslávené parfémy pochádzajú z Francúzska. Deväť vôní si prevzalo inšpiráciu z provinčných krajov, ktoré sa snažia zachytiť atmosféru francúzskeho života.

Côte Noire používa výhradne recyklovateľné materiály a prírodné obnoviteľné suroviny.

V rámci kolekcie Côte Noire Classic existujú ekologické pracie prostriedky, "Eau de Lavage" ktoré sa vyznačujú vysokým pracím výkonom a pritom sú ekologicky šetrné. Všetky výrobky sú bez fosfátov, dusičnanov a neobsahujú ani toxický nonylfenol, ako ostatné pracie prostriedky.

Côte Noire - Gourmandise

 

Prevezmúc inšpiráciu z vidieckeho života vo Francúzsku sme vytvorili celý rad plných vôní kombinujúcich tóny najobľúbenejších cukroviniek s tónmi plodov a kvetov šťavnatého ovocia.
Sú použité len tie najlepšie prírodné suroviny ako je sójový, či včelí vosk a francúzske vône sú veľmi starostlivo namiešané tak, aby boli zachované tradičné hodnoty remesla.
Pokúsili sme sa zachytiť originálnu atmosféru tejto nádhernej a rozmanitej krajiny. Všetky 23 vône pochádzajú z Francúzska.

Kolekcia Vigneto E Castello

 
 

Vigneto E Castello je kolekcia luxusných sviečok, bytových difúzerov, ako aj krémov, či tekutých mydiel na ruky a telo.
Všetkých šesť luxusných vôní bolo výhradne vytvorených a navrhovaných vo Francúzsku. Každá vôňa bola starostlivo vybraná a miešaná z najlepších prírodných ingrediencií, aby zachytili romantiku a vášeň Florencie. Všetky produkty sú vyrobené z recyklovaných materiálov a prírodných obnoviteľných surovín. 

Kolekcia Signature Range

 

Kolekcia Signature Range je kolekcia luxusných sviečok a bytových difúzerov. Vône sa vyznačujú originalitou a sú určené do pánskych salónikov, ako aj luxusných rezidencií a kancelárií. Všetky produkty sú vyrobené z recyklovaných materiálov a prírodných obnoviteľných surovín.

 

Kolekcia Dunbar Sloane London

 

Kolekcia Dunbar Sloane stelesňuje eleganciu, nadčasový dizajn a luxus. Využíva paletu prírodných odtieňov dreva so striebornými a zlatými fragmentami.  Každý jeden produkt z kolekcie Dunbar Sloane vybočuje zo zaužívaných stereotypov. Luxusné balenie v darčekovom boxe je vystlané saténovou podšívkou a vytlačené nápisy na embosovaný kov. 

Vône sú rýdzo anglické s nádhernými tónmi kvetov, letného ovocia a korenín. Na výber je šesť vôní, z ktorých má každá svoju vlastnú kombináciu farieb a detailov.

 
Všetky parfémy pochádzajú z Grasse v južnom Francúzsku. Táto oblasť sa zaoberá výrobou najlepších parfémov po celé stáročia a má najskúsenejších majstrov vo svojom obore na svete.

Všetky produkty Dunbar Sloane  sú vyrobené z recyklovaných materiálov a prírodných obnoviteľných surovín.

Choď hore